SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: File
pt: Ficheiro

en: Login
pt: Entrar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Configuration
pt: Configuração

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Missing
pt: Em falta

en: Complete
pt: Concluída

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: Certificate
pt: Certificado
