SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: File
ru: Файл

en: Login
ru: Логин

en: Label
ru: Метка

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Complete
ru: Завершён

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Incomplete
ru: Не завершен

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Certificate
ru: Сертификат
