SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Label
sk: Označenie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity ID
sk: ID Entity
