SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Login
tr: Giriş

en: Label
tr: Etiket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Missing
tr: Kayıp

en: Complete
tr: Tamam

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Certificate
tr: Sertifika
