SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: File
uk: Файл

en: Login
uk: Вхід

en: Label
uk: Мітка

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Complete
uk: Завершене

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Incomplete
uk: Не завершене

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Certificate
uk: Сертифікат
