SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Label
vi: Nhãn

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Missing
vi: Bị mất

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Incomplete
vi: Chưa hoàn tất

en: Certificate
vi: Chứng nhận
