SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Login
ca: Entrada

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Change password URL
ca: URL de canvi de contrasenya

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Missing
ca: Perdut

en: Complete
ca: Finalitza

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
