SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: File
cs: Soubor

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Label
cs: Popisek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Missing
cs: Chybějící

en: Complete
cs: Dokončit

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity ID
cs: ID entity
