SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Login
el: Είσοδος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity ID
el: ID οντότητας
