SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: File
es: Archivo

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Label
es: Etiqueta

en: Configuration
es: Configuración

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Missing
es: No encontrado

en: Complete
es: Completo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Incomplete
es: Incompleto

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Certificate
es: Certificado
