SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Login
fr: Identifiant

en: Label
fr: Libellé

en: Change password URL
fr: URL de changement du mot de passe

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Missing
fr: Manquant

en: Complete
fr: Terminé

en: Machine name
fr: Nom système

en: Incomplete
fr: Incomplet

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Certificate
fr: Certificat
