SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Label
gl: Etiqueta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Missing
gl: Perdido

en: Complete
gl: Completa

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity ID
gl: ID da entidade
