SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: File
km: ឯកសារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
