SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ
