SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: File
lv: Fails

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Label
lv: Etiķete

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
