SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Label
pl: Etykieta

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Change password URL
pl: Adres URL zmiany hasła

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Missing
pl: Brakujące

en: Complete
pl: Zakończone

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity ID
pl: ID encji
