SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: File
pt: Arquivo

en: Label
pt: Rótulo

en: Configuration
pt: Configurações

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Missing
pt: Faltando

en: Complete
pt: Concluído

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: Certificate
pt: Certificado
