SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Label
sl: Oznaka

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Machine name
sl: Strojno ime
