SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Complete
th: เสร็จ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
