SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: File
az: Fayl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity ID
az: Entiti ID
