SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: File
be: Файл

en: Label
be: Подпіс

en: Configuration
be: Налады

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
