SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
