SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: File
et: Manus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Label
et: Nimetus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Missing
et: Puudub

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity ID
et: Olemi ID
