SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: File
eu: Fitxategi

en: Label
eu: Etiketa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Complete
eu: Eginda

en: Machine name
eu: Makinaren izena
