SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: File
he: קובץ

en: Login
he: כניסה

en: Label
he: תווית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Missing
he: חסר

en: Complete
he: השלמה

en: Machine name
he: שם מכונה
