SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Label
hu: Címke

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Complete
hu: Kész

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Certificate
hu: Tanúsítvány
