SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Login
it: Accedi

en: Label
it: Etichetta

en: Configuration
it: Configurazione

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Missing
it: Mancante

en: Complete
it: Completo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Entity ID
it: ID Entità
