SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Login
ja: ログイン

en: Label
ja: ラベル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Missing
ja: 喪失

en: Complete
ja: 完了

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Incomplete
ja: 未完了

en: Entity ID
ja: エンティティID
