SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Login
nl: Inloggen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Change password URL
nl: Wachtwoord-URL wijzigen

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Complete
nl: Voltooid

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Certificate
nl: Certificaat
