SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Label
ro: Etichetă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Missing
ro: Lipsește

en: Complete
ro: Finalizat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Certificate
ro: Diploma
