SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: File
sv: Fil

en: Login
sv: Logga in

en: Label
sv: Etikett

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Missing
sv: Saknas

en: Complete
sv: Slutförd

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Incomplete
sv: Ej slutförd

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
