SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: File
ar: ملف

en: Label
ar: التسمية

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Missing
ar: مفقود

en: Complete
ar: تام

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة
