SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: File
da: Fil

en: Label
da: Etiket

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: Missing
da: Mangler

en: Complete
da: Komplet

en: Machine name
da: Internt navn
