SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: File
de: Datei

en: Login
de: Anmelden

en: Label
de: Beschriftung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Session closed for %name.
de: Die Sitzung für %name wurde beendet.

en: Missing
de: Fehlt

en: Complete
de: Vollständig

en: Machine name
de: Systemname

en: Incomplete
de: Unvollständig

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Certificate
de: Zertifikat

en: Key storage
de: Speicherort des Schlüssels
