SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: File
hr: Datoteka

en: Login
hr: Prijava

en: Label
hr: Oznaka

en: Configuration
hr: Postavke

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
