SAML Authentication Multi IDP (1.0.1-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: File
ta: கோப்பு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
