SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Log
ast: Rexistru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Topic
ast: Asuntu
