SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Event
da: Begivenhed

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Create
da: Opret

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Success
da: Succes

en: Desc
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Change
da: Skift

en: Topic
da: Emne

en: Processed
da: Behandlet

en: Apply
da: Udfør

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Offset
da: Forskydning

en: Notification
da: Underretning

en: Config
da: Konfigurér

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
