SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Log
hr: Dnevnik

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Event
hr: Događanje

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Change
hr: Promijeni

en: Topic
hr: Tema

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Trigger
hr: Okidač

en: Asc
hr: Uzlazno
