SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Log
ja: ログ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Event
ja: イベント

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Create
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Notifications
ja: 通知

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Change
ja: 変更

en: Topic
ja: トピック

en: Reference
ja: 参照

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Apply
ja: 適用

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: Offset
ja: オフセット

en: Notification
ja: 通知

en: Config
ja: 設定

en: Trigger
ja: トリガー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Silent
ja: 無言

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
