SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Log
ru: Журнал

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Event
ru: Событие

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Create
ru: Создать

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Success
ru: Успешно

en: Desc
ru: По убыванию

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Change
ru: Изменить

en: Topic
ru: Тема форума

en: Reference
ru: Связь

en: Plugin
ru: Плагин

en: Processed
ru: Обработано

en: Apply
ru: Применить

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Offset
ru: Пропустить

en: Notification
ru: Уведомление

en: Config
ru: Конфигурация

en: Trigger
ru: Триггер

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Payload
ru: Полезная нагрузка

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
