SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Log
ta: பதிவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Change
ta: மாற்றம்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: Trigger
ta: தூண்டல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
