SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Event
tr: Olay

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Create
tr: Oluştur

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Change
tr: Değiştir

en: Topic
tr: Konu

en: Reference
tr: Kaynak

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Apply
tr: Uygula

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
