SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Log
af: Logboek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Topic
af: Onderwerp

en: Apply
af: Pas toe

en: Trigger
af: Sneller

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
