SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
