SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Log
be: Журнал

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Change
be: Змяніць

en: Topic
be: Тэма

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Trigger
be: Трыгер
