SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Log
bg: Регистър

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Notifications
bg: Известия

en: Topic
bg: Тема

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Trigger
bg: Тригер
