SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Event
bs: Događaj

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Trigger
bs: Okidač
