SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Log
ca: Registre

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Change
ca: Canvia

en: Topic
ca: Tema

en: Reference
ca: Referència

en: Plugin
ca: Connector

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Notification
ca: Notificació

en: Config
ca: Configuració

en: Trigger
ca: Activador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Silent
ca: Silenciós

en: Master
ca: Mestre
