SANE Subscription - Audit - Notification - Event (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Topic
cy: Testun

en: Apply
cy: Ceisio

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Offset
cy: Ongli

en: Trigger
cy: Sbardun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
